BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 7584037
nr 758 4037
Takarmatur
40-tal, Råglas, höjd: 60
Kondition: kantnagg
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 14 maj 2012
kl 18:29:32
300 kr
350 kr